ferizaj-online


Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat

Ēdo person pėr me mujt me i shique temat dhe me dergue mesazhet sė pari duhet ta bėj regjistrimin nė forum.
Vrejtje: Personat qe postojn gjera pa lidhje bie ndesh me rregullat e forumit dhe keshtu qė mund tė largohen nga forumi.
Me nderime ferizaj-online


00
.Asnjė mesazh i ri

Arkiva

Arkiva e temave tė forumit

00
Asnjė mesazh i ri

Pėr ne- ferizaj-online

Kėtu mund tė bėni pytje rreth forumit,pėr kritika,sugjerime,lavdata,kritika etj.
85278Mon May 27, 2013 9:48 am
Shaban cakoli NJĖ VARG PĖR TY
.Asnjė mesazh i ri

Dergimi i sms falas

Ketu mund te postoni programe per te derguar sms falas

1717Wed Jul 11, 2007 3:16 pm
Admin Mobile Games download!
.Asnjė mesazh i ri

Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

1414Tue Jul 10, 2007 6:19 am
Admin Kėshilla psikologjike
.Asnjė mesazh i ri

Tema shoqėrore

Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..

21Sun May 05, 2013 11:35 am
Shaban cakoli EJANI NĖ KĖTĖ FORUM TĖ BUKUR
.Asnjė mesazh i ri

Letėrsia shqiptare

Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
52246Mon May 27, 2013 9:48 am
Shaban cakoli NJĖ VARG PĖR TY
..Asnjė mesazh i ri

Kėndi letrar

52246Mon May 27, 2013 9:48 am
Shaban cakoli NJĖ VARG PĖR TY
..Asnjė mesazh i ri

Enciklopedia letrare

00
..Asnjė mesazh i ri

Shkrimtarė shqiptarė

00
..Asnjė mesazh i ri

Shkrimtarė tė huaj

00
..Asnjė mesazh i ri

Ditari i meditimeve

00
..Asnjė mesazh i ri

Krijime nė gjuhė tė huaja

00
.Asnjė mesazh i ri

Nėn-Forume:

Kino-Televizioni nėpėr Botė
00
.Asnjė mesazh i ri

Kinematografia dhe televizioni

Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.

00
.Asnjė mesazh i ri

Rock Shqiptar

Diskutoni rreth rock grupeve shqiptare.

00
.Asnjė mesazh i ri

Rock Lajme

00
.Asnjė mesazh i ri

Lajme

Lajme te pergjithshme rreth muzikes rock, faqes rocksonte etj.

00
Asnjė mesazh i ri

Filma

Postoni filma te zhanreve te ndryshme
Moderator: Moderators
11Fri Jul 06, 2007 1:58 pm
Admin Your first subject
Asnjė mesazh i ri

Lojra

Postoni lojra
9797Wed Jul 18, 2007 2:49 pm
Admin ShQiPoNja Script
.Asnjė mesazh i ri

Programe

Ketu mund te postoni programe te ndryshme
9797Wed Jul 18, 2007 2:49 pm
Admin ShQiPoNja Script
Asnjė mesazh i ri

Jetė nė kėrkim

Ndihmojeni atyre qė kanė nevojė mė sė shumti,.
Kėtu mund ti jepni informatat pėr personat e zhdukur: para,gjatė dhe pas luftes

00
Asnjė mesazh i ri

Mp3 / Video

Ketu mund te kerkoni kenge, video spote, albume...


11Tue Jul 10, 2007 2:23 am
Vissy Muzik mp3 shqip
Asnjė mesazh i ri

Arti

Diskutime mbi artin ne pergjithsi. Piktura, Skulptura, Fotografia, Teatri, Opera, Baleti etj.
00
Asnjė mesazh i ri

Shitblerje-autoveturave

Ketu mund te postoni shitblerje per autovetura,si vetura,kamiona,autobusa,etj etj.

00
.Asnjė mesazh i ri

Telefona

Shitblerje tė celularėve
00
.Asnjė mesazh i ri

Shitblerje e pasurive

Ketu mund tė postoni shitblerjen e pasurive si: tokave,banesave ,shtepive etj.
00
.Asnjė mesazh i ri

Shitblerje e kopjuterave etj.

Ketu mund te vendosni shitblerjen tuaj tė: Pc-ve, printerave,fotokopjeve etj
00
Asnjė mesazh i ri

Anti-virus

Ketu mund ti vendosni linkat per antivirus,anti spyware etj
00
Asnjė mesazh i ri

web faqet

Ketu mund ti vendosni web faqet e juaja, por edhe ato web faqe qe nuk ju perkasin juve por qe kan programe te pasura.
11Sun May 05, 2013 11:20 am
Shaban cakoli WEBI IM
Asnjė mesazh i ri

Shkenca

Ketu mund te postoni per teknologjin, e mbi te gjitha qe ka te beje mbi shkencen.
00
Asnjė mesazh i ri

Gjeografi

Ketu mund te postoni harta... e gjithqka qe eshte ne lemin e gjeografis
00
Asnjė mesazh i ri

Histori

Ketu mund te shkruani gjithqka qe i takon historis.

00
Asnjė mesazh i ri

Letersia

Diskutoni per letersi, tregoni poezi, diskutoni ato...
13Sun May 05, 2013 11:29 am
Shaban cakoli KUJTOJMĖ BACEN ADEM BERISHA-GJURGJEVIKU
Asnjė mesazh i ri

GSM / Mobile

Nqs ki naj problem me mobil, apo don naj software, me rregullu najsend apo veq don info athere ktu keni gjitha sendet qe ju vyn per mobila

1111Wed Jul 11, 2007 3:33 pm
Admin 100 minuta falas per gjermani
Asnjė mesazh i ri

Hi-Tech

Kompjuteri, windows, linux, lojra, hardware, software, teknika te ndryshme, probleme, ndihme, etj...
33Tue Jul 10, 2007 2:24 pm
dreni 20 Themes for your XP
Asnjė mesazh i ri

Dashuria & Sexi

Dashuria, sexi.. ndihmoni, tregoni naj sen, pytni, pervojat...

00
Asnjė mesazh i ri

Probleme, Diskutime

Probleme, diskutime rreth shoqerise shqiptare. (dhe te huaj)

00
Asnjė mesazh i ri

Prezentone veten ne Forum

 Masi t'regjistroni muni me postu dishka rreth vetes ne forum. (emrin, vendin, profesionin, shkollen qe shkoni...) Krijoni naj teme t're, me emrin tan ose pseudonimin si titull.

00
Asnjė mesazh i ri

Rock / Metal Contest

Diskutime, gare mes bendeve, muzicienteve vendor dhe jo-vendor!

00
Asnjė mesazh i ri

Per Muzikanta

Vendi per muzikanta Rock kuptohet, shkembeni pervojat, tregoni fshehtesit e instrumenteve... etj etj...
23Fri May 17, 2013 1:13 pm
Shaban cakoli TRIMAT E GOLLAKUT
.Asnjė mesazh i ri

Zhandre te tjera

Diskutoni per zhandre te ndryshme te muzikes
00
Asnjė mesazh i ri

Te ndryshme (Rock)

Tema te ndryshme rreth Rock-ut
00
Asnjė mesazh i ri

Heavy / Power / Progressive

00
Asnjė mesazh i ri

Rock / Hard Rock

00
Asnjė mesazh i ri

Informatik-Shėrbime kompjuterike

1010Mon Jul 09, 2007 2:03 pm
dreni FTI (Fjalor i termave tė informatikės)
Asnjė mesazh i ri

Diskutime

12Sun May 05, 2013 10:14 am
Shaban cakoli Tung
Asnjė mesazh i ri

Pėrkthime

00
Asnjė mesazh i ri

Futboll.basketboll,hendoll etj.

Postoni gjera dhe tema qe kan te bejne me sportin
00
ferizaj-online Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 410 artikuj
Forumi ka 15 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri jayviplaci
0 Pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 0 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 65 mė Fri May 30, 2014 5:28 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur