ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Instalimi i Windows XP - HApi 8

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 123
Registration date : 06/07/2007

MesazhTitulli: Instalimi i Windows XP - HApi 8   Tue Jul 10, 2007 8:09 am

Veprimi tjetėr qė pason ėshtė ai qė shihet nė figuren 1.13, ku ju duhet tė caktoni network settings.
Ku keni dy mundėsi: Typical dhe Custom.


16. Pasi tė keni caktuar Network Settings ju duhet tė zgjedhni opcionin workgroup ose domain name pėr sistemin e ri. (figura 1.14)


17. Nė fihuren 1.15, Windows XP instaluesi fillon mė kopjimin e skedarėve qė pėrkrahin opcionet qė ju zgjodhėt mė herėt ( figurat 1.13 dhe 1.14 ).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ferizaj-online.albanianforum.net
 
Instalimi i Windows XP - HApi 8
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Lojra :: Programe-
Kėrce tek: