ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Instalimi i Windows XP - HApi 9

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 123
Registration date : 06/07/2007

MesazhTitulli: Instalimi i Windows XP - HApi 9   Tue Jul 10, 2007 8:09 am

Pasi tė jetė kompletuar kopjimi i skedarėve, programi instalues vazhdon mė instalimin e komponenteve tjera tė Windows-it.

19. Dhe nė fund programi instalues do tė largoj nga disku skedarėt e pėrkohshėm qė ishin pėrdorur gjatė instalimit ( Figura 1.16 ).


20. Pas largimit tė skedarėve tė pėrkohshėm, instalimi do tė kompletohet.
Windows XP do tė ristartoj kompjuterin, dhe gjithėqka ka pėrfunduar.

Tani keni tė instaluar Windows XP nė kompjuterin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ferizaj-online.albanianforum.net
 
Instalimi i Windows XP - HApi 9
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Lojra :: Programe-
Kėrce tek: