ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Instalimi i Windows XP - HApi 7

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 123
Registration date : 06/07/2007

MesazhTitulli: Instalimi i Windows XP - HApi 7   Tue Jul 10, 2007 8:08 am

Mė pas ju duhet tė shtypni emrin tuaj dhe organizatėn ( figura 1.9 ) ; pasi t’i keni shtypur kėto tė dhėna klikoni Next.

12. Tani ju duhet tė shtypni Windows XP Product Key ( Figura 1.10).
Pasi tė keni shtypur kėtė kod prej 25 karaktereve qė ndodhet nė CD-nė e Windows XP, shtypni Next.

13. Shtypni emrin e kompjuterit, si dhe nėse dėshironi tė vendosni fjalėkalim, atėherė i plotėsoni fushat pėr fjalėkalim dhe atė pėr konfirmim (Fig. 1.11). Pastaj klikoni Next.


14. Hapi i ardhshėm ėshtė vendosja e datės dhe kohės (fig. 1.12).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ferizaj-online.albanianforum.net
 
Instalimi i Windows XP - HApi 7
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Lojra :: Programe-
Kėrce tek: