ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Free sms

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 123
Registration date : 06/07/2007

MesazhTitulli: Free sms   Mon Jul 09, 2007 2:25 pm

http://www.smsdaily.nl/index.php?p=r...n&ref=hxzazmhfhttp://www.hotfreesms.com/in.php?id=bujar30


1. www.smsjunky.de me regjistrim (2 sms ne dite)

2. www.wadja.com me regjistrim gjate plotesimit te profilit tuaj vendosni foton tuaj dhe dergoni sms pa limit

3. www.sms-klick.de pa regjistrim 2 ne dite

4. www.tryfoneshare.com me regjistrim 50 sms ne muaj por vetem anetareve te cilet jane te regjistruar ne kete webfaqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ferizaj-online.albanianforum.net
 
Free sms
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Pėr ne- ferizaj-online :: Dergimi i sms falas-
Kėrce tek: