ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Sms punon edhe ne vala 900

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 123
Registration date : 06/07/2007

MesazhTitulli: Sms punon edhe ne vala 900   Mon Jul 09, 2007 2:23 pm

http://phreakyphonez.co.uk/web/index.asp?p=sms


Nga kjo faqe pėr moment mund te dergoni free sms sa te doni dhe ku te doni dhe atė pa u regjistruar fare.
E kam provuar dhe pėr moment punon mjaft shpejte ne vala 900.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ferizaj-online.albanianforum.net
 
Sms punon edhe ne vala 900
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Pėr ne- ferizaj-online :: Dergimi i sms falas-
Kėrce tek: