ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 program pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 69
Registration date : 07/07/2007

MesazhTitulli: program pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe   Mon Jul 09, 2007 1:00 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
program pėr drejtshkrimin e gjuhės shqipe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kongresi i Gjuhės Shqipe 1972-ėshtė i skaduar
» Refik Hasani: Si mund ta konkretizojmė propozimin pėr themelimin e Universitetit publik nė gjuhėn shqipe
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Behar Gjoka: Skėnderbeu, Simboli dhe miti i tij nė letrat shqipe
» FEJA NĖ FJALORIN E GJUHĖS SĖ SOTME SHQIPE, Shkruan: Mexhid YVEJSI, Gjakovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Informatik-Shėrbime kompjuterike-
Kėrce tek: