ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 69
Registration date : 07/07/2007

MesazhTitulli: program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm   Mon Jul 09, 2007 12:56 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
program pėr ngjeshjen dhe paketimin e skedarėve (i ngjashėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Informatik-Shėrbime kompjuterike-
Kėrce tek: