ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 program qė tregon informacion pėr pjesėt e kompjuterit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 69
Registration date : 07/07/2007

MesazhTitulli: program qė tregon informacion pėr pjesėt e kompjuterit   Mon Jul 09, 2007 12:53 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
program qė tregon informacion pėr pjesėt e kompjuterit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kristaq Shabani:INFORMACION I LNPSHA "PEGASI" ALBANIA
» Gani Geci i tregon Thaēit se fotografia e Rugovės ishte nė odėn e Adem Jasharit
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Informatik-Shėrbime kompjuterike-
Kėrce tek: