ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Tung

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 69
Registration date : 07/07/2007

MesazhTitulli: Tung   Sat Jul 07, 2007 10:32 am

Sė pari ju pėrgėzoj pėr ketė forum dhe qe ju jep mundesi qe secili tė diskuton pėr at se qka i intereson dhe njeherit i luse edhe tė tjeret qe te behen pjes e ketij forumi.

Me nderime Dreni - Ferizaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Shaban cakoli

avatar

Numri i postimeve : 216
Registration date : 05/05/2013

MesazhTitulli: Re: Tung   Sun May 05, 2013 10:14 am

Edhe une ju pergezoj per kete forum te ndertuar mire,me pelqeu dhe u bashkangjita ketu,duke shpresuar se kontributi im do te jep nje shkendije....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Tung
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Diskutime-
Kėrce tek: