ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  GalleryGallery  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 NGA KRIJIMTARIA IME

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Shaban cakoli

Shaban cakoli

Numri i postimeve : 216
Registration date : 05/05/2013

NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NGA KRIJIMTARIA IME   NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 05, 2013 10:41 am

Qėndresa
Fatin e pata tė errėt
shpresėn tė ndrydhur
portėn tė mbyllur
por,mė mėsoi jeta
dhe shtigje gjeta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shaban cakoli

Shaban cakoli

Numri i postimeve : 216
Registration date : 05/05/2013

NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NGA KRIJIMTARIA IME   NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 05, 2013 10:42 am

Si nė lloz

Njeriu,i ri ėshtė
njėherė

dhe mendjen,leht
ia mbushė
edhe lajkatari
i duket mėsues
tė futė nė skėterrė
ke rėnė
nė hundė e buzė.

Mos rri shtrirė
nė trishtime
zgjohu,kėndellu
rinia ime
mjeko,ato lėndime.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shaban cakoli

Shaban cakoli

Numri i postimeve : 216
Registration date : 05/05/2013

NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NGA KRIJIMTARIA IME   NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Icon_minitimeSun May 05, 2013 10:42 am

Acar gėlltitės

Acareve tė egra
na mungonin trimat
S“di,nėse i ngrėren Qenėt
apo egėrsirat
unė them
kujdesė
nga kjo stinė
e pabesė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: NGA KRIJIMTARIA IME   NGA KRIJIMTARIA IME - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NGA KRIJIMTARIA IME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Pėr ne- ferizaj-online :: Letėrsia shqiptare :: Kėndi letrar-
Kėrce tek: