ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 ShQiPoNja Script

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 123
Registration date : 06/07/2007

MesazhTitulli: ShQiPoNja Script   Wed Jul 18, 2007 2:49 pm

Scripti i pare shqiptar, realizuar dhe programuar per te gjithe apasionuesit e chatit..bashke me mIRC ne gjuhen shqipe.

Nje script shume i mire, dhe me mjaft opsione. Kete script mund ta zbarkoni duke klikuar ne adresen e meposhtme :
http://downloads.parajsa.com/index.php?ACT=dl&id=4&symid=4
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ferizaj-online.albanianforum.net
 
ShQiPoNja Script
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Lojra :: Programe-
Kėrce tek: