ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Programe per te gjetur fjalekalimet e harruar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 69
Registration date : 07/07/2007

MesazhTitulli: Programe per te gjetur fjalekalimet e harruar   Tue Jul 10, 2007 11:45 am

ky program qe eshte ne kete faqe nuk ka lidhje me crack
te paswordeve por me gjetjen e tij se ku eshte brenda ne kompjuter.Perdoret ne rastet kur ke harruar paswordin "Password recovery" per te gjetur passwordin
neAOL Instant Messenger, Yahoo! Messenger, Excite Messenger, MSN Messenger, Odigo, Trillian, AT&T IM Anywhere, T-Online Messenger, Match Messenger, Praize IM, ScreenFIRE, ACD Express Comunicator, Imici Messenger, Prodigy IM, PowWow Messenger, Jabber IM, Kellster IM, PalTalk
http://www.elcomsoft.com/

nje program tjeter per te derguar skedare dhe mesazhe te encryptuar(te pakuptushem kur i lexo)
qe encryptohen dhe decryptohen me celes te vecante
ne kete faqe http://www.johnytech.com/product.asp?Id=12
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Programe per te gjetur fjalekalimet e harruar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Lojra :: Programe-
Kėrce tek: