ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 konvertimin nga Word ne PDF

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dreniNumri i postimeve : 69
Registration date : 07/07/2007

MesazhTitulli: konvertimin nga Word ne PDF   Tue Jul 10, 2007 11:26 am

Ja njė sajt ku ka programe te mira per te konvertuar dokumente te ndyshme ne PDF

http://www.adultpdf.com

Ndersa programi Click to Convert ben konvertimin nga Word ne PDF dhe njeherit krijon edhe html faqe.

http://www.clicktoconvert.com/index.html
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
konvertimin nga Word ne PDF
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Lojra :: Programe-
Kėrce tek: