ferizaj-online

Mirė se vini nė forumin ferizaj-online
 
ForumForum  PortalliPortalli  CalendarCalendar  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimi  

Share | 
 

 Si tė rikthej skedarėt e fshirė/formatuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 123
Registration date : 06/07/2007

MesazhTitulli: Si tė rikthej skedarėt e fshirė/formatuar   Tue Jul 10, 2007 8:35 am

mund te perdoresh programin recover my files
Arrin te riktheje 50 lloje formate filesh te humbura nga heqja me miun
ose formatizimet apo te hequra nga infeksionet me virusa
http://www.recovermyfiles.com/
eshte program qe rikthen filet e humbura nga
Hard Drives
Floppy disks
Zip Disks
Digital cameras
Compact Flash cards
Sony Memory Sticks
Smart Media
USB Drives
si dhe cdo driver logjik ne kompjuter(particion)
d,e,f
Nuk duhen instaluar programe ne kompjuterin qe ke bere formatim
pervec windowsit.Kjo rrit shanset e rikoverimit te plote te fileve
Nuk rekomandohet instalimi i programit ne driverin
C ku ke bere padashje formatimin Me emira eshte te instalohet
ne ndonje hardriver tjeter(harddisk 40gb)vec ne menyre qe programi recover my files
gjate ricoverimit te mos shkruaje rezultatet ne driverin C
po ti rikoveroje ne hardriverin tjeter
Me mbarimin e rikoverimit mund ti besh aksses gjithe filet ne
driverin e dyte mund ti djegesh ne cd me vone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://ferizaj-online.albanianforum.net
 
Si tė rikthej skedarėt e fshirė/formatuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
ferizaj-online :: Lojra :: Programe-
Kėrce tek: